Policjanci przechwycili susz marihuany.
  • 0

Będzińscy kryminalni zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sosnowca, który w miejscu zamieszkania przechowywał blisko pół kilograma marihuany. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci uzyskali informacje, że mieszkaniec Sosnowca może zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. – Udali się do Sosnowca, gdzie zatrzymali 42-latka i zabezpieczyli ponad 70 gramów marihuany trzymanej w mieszkaniu. W trakcie prowadzonych czynności odkryli w jednej z piwnic kolejne narkotyki. Łącznie to blisko pół kilograma zabezpieczonej marihuany – podała komenda policji w Będzinie.

Będzin. 42-latek z zarzutem posiadania narkotyków

Sosnowiczanin został osadzony w policyjnym areszcie i odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do dziesięciu lat więzienia.

Za posiadanie narkotyków odpowie także 25-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego W trakcie sprawdzania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych, użytkowanych przez mężczyznę, policjanci znaleźli 55 gramów marihuany oraz pięć krzaków konopi w różnej fazie wzrostu. Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. – Mundurowi udaremnili wprowadzenie na rynek kolejnych nielegalnych środków. Nie tylko tych znalezionych, ale i tych, do których produkcji mężczyzna się przygotowywał – podkreślili policjanci.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *